Beraber Balık Yedik Ama Ben Kustum

Sutunannesi

Arkadaşlar durum ciddi sanırım. Dün akşam ailecek balık yedik kedim de bizimle biraz yedi bir küçük balığjn yarısı kadar. Ama ben gece kalktım ve kustum geldiğim her şeyi. Eğer ben zehirlendiysem balıktan dolayı kedime de bir şey olur mu. Şu an onsa her hangi bir şey yok balığı yedikten sonra gece dışkıladı. Şu an ne yapmam gerekiyor

7 CEVAP

Eger zehirlenme olsaydi ailenizin diger uyelerinde de kusma gorulurdu.belki mideniz bulanmistir normal kusmadir yani.

Sutunannesi

Balığı yedikten 3,4 saat sonra dışkıladı balığı sindirdiği vücudundan attığı anlamına gelir mi bu??

Sutunannesi

Ailenin diğer üyelerinde bir şey yok eğer bir zehirlenme söz konusu olsaydı omlarda da aynı şey olurdu diyip içimi rahatlatmaya çalışıyorum elim ayağım karıştı. Normalde zehirlenmelerde vs hep yoğurt verilmesi önerilir ama int de okuduğuma göre balık zehirlenmelerinde asla yoğurt verilmemesi gerekiyormuş. Veterinere yazdım ama saat daha çok erken olduğu için öuhgemelen saatler sonra kalktığında görecek mesajı. Çok endişeliyim çok. Ellerim kırılsaydı da vermeseydim keşke o balığı. Allahım inşallah bir şey olmaz sen yardımcımız ol

TarcinBey

Büyük ihtimal baligi diskilamistir. Öteki bireylerde bir şey yoksa belki de size dokunmuştur sadece. Kötü dusunmemeye calisin

Sutunannesi

Ya inşallah sadece bana dokunmuştur 2-6 saat arası etik gösterirmiş balık zehirlenmeleri benim 10 saat sonra falan midem bulandı ve çıkarttım. Vetimiz de hala görmedi

Sutunannesi

Arkadaşlar muhtemelen ben zehirlendim yediğimiz balıktan ailenin diğer üyelerinde bir şey yok fakat zaten herkeste görülme zorunluluğu yokmuş midesi hassas plan ya da bağışıklığı düşük olanda görülebilirmiş.:((( kedimde hala bir şey yok etki göstermedi dua edelim lütfen

SelinTuksal

kedilerin midesi sağlamdır merak etmeyin. öyle çok bağışıklığı düşük olan bi kedi olsaydı, zaten şimdiye kadar ne olacaksa olurdu diye düşünüyorum.