Benim Kedimin Rengi Siyah Beyaz Gri Ve Erkek Sizce Kedim Kısırmidir Biligi Si Olanlar Cvp Verebilirm

Zeloss

Kedim üç renkli mi emin değilim öyle diyorlar

4 CEVAP

yasement

Yok degil. Turuncu-sari tonlarinda 1 renk daha olmasi gerek onun icin.

Amedsoner

Şaka bir yana, sokaktan sahiplendiğin ve kısır olabilme ihtimaline dayanıp bu soruyu sorduğunu düşünüyorum. Çünkü bazı belediyeler ya da kurumlar kedileri kısırlaştırıyor. Fakat genellikle sokağa salınan kısırlastirilmis kedilerin sag kulağına çentik atıyorlar. Biraz kabaca bir çentik. Eğer varsa foto da bile belli ederdi. Kısırlastirildigini düşünmuyorum. Tam emin olmak için testislerine bakabilirsiniz. Kesi ya da dikiş izi arayın.

yasement

Ondan bahsetmiyor. Dogustan kisir mi diye sormus.

Amedsoner

İcinde Pembe olanlar lgbt li diye biliyorum. Kısır değil ama çiftleşmek istemiyor.