Köpeğim Durup Dururken Kustu

potterim

köpeğim durup dururken kustu ondan sonra ise bana sinirlenip havlamaya başladı nedeni ne olabilir?

17 CEVAP

Zaraki2

Aşı aksatmayin lütfen yılda 2 kez

patkam

belki mamadan kaynaklanmıştır...eğer bir mamadan başka bir mamaya geçdiyseniz...geçmiş olsun...

potterim

teşekkürler

AllyNewt

Kusmuğunda belirgin bir şey var mıydı? Yani plastik parçası veya garip renkte bir şey. (Aslında kusması iyi, bünyeden dışarı atmıştır.) İlk defa kustuysa korkusundan belki de sana sinirlenmiştir. Onu yatıştırmayı denesen ? o.o

AllyNewt

Kusmuğunda belirgin bir şey var mıydı? Yani plastik parçası veya garip renkte bir şey. (Aslında kusması iyi, bünyeden dışarı atmıştır.) İlk defa kustuysa korkusundan belki de sana sinirlenmiştir. Onu yatıştırmayı denesen ? o.o

potterim

daha önce hep veterinerden dönerken kusardı oda aşı yüzünden şimdibir neden yoktu cevabınızdan dolayı teşekkürler.

erhankaya

benimki de arabada kusuyor hep araba tutuyor. yada araçtan indikten bi kaç dk sonra da olabiliyor bazen . sizin ki de öyle olabilir

potterim

teşekkürler

zcerenoktay

Farkında olmadığınız bir zaman bir şey yemiş olabilir. Bazen de sizin verdiğiniz bir şeyden dolayı midesi bulandığı için kusabilir. Heyecandan veya sinirden de kusabiliyor bazı köpekler.

potterim

teşekkür ederim bu arada zaraki2 aşı ayı mayıs ayında başladığından dolayı önceden dedim ama yinede bu bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim(mesajlarınızdan dolayı hepinize teşekkürler)

Benim kopegimde de oluyor arada veyerinerimize sorduk , kendilerini yalarlarken tüy yutuyorlarmis onu cikartmak için kusarlar dedi . Normal dedi ama tabi yinede gözünüz üzerinde olsun , herhangi birsey olursa veterinere danisirsiniz.gecmis olsun

potterim

teşekkürler

zeynosece

Bi kere kustuysa devamında da halsizlik iştahsızlık gibi şeyler yoksa kafaya takmayın derim. Oluyo çünkü öyle arada :)

kedi_sever123

Bunun bir çok sebebi olabilir belki herhangi bir kokudan dolayı kusmus bile olabilir

sudenaz9334

yedii mama dokunmu olabilir