Dışarıda Dolaştırmak

Puppy730

Merhaba, oğlumu dışarıya çıkarmak bizim için çok zor oluyor. Tasmayı çekiştiriyor, arabaların önüne atlıyor, sağa sola koşuyor. Diğer köpekleri görünce hayran kalıyorum. Köpek tin tin dümdüz yürüyor. Ne yapabilirim? Artık dışarı çıkaramıyorum bir şey olacak korkusuyla.

3 CEVAP

Debgddjs

Aynı sorun bendede var başka bir köpek gorsün yanına gitmek için Çekiştiriyor tasma kopacak neredeyse bende dışarıya çıkarmaya korkuyorum birazda agrasif

Phentos441

Tasmayi olabdigince kisa tutun biraz yurudukten sonra odullendirin yavastan alisacaktir

Puppy730

Onu denedik ama öyle böyle değil. Dışarıda bir saniye durmuyor. İşe yaramamıştı.