Köpek Sahiplenmek İstiyorum

mgekzlata

köpek sahiplenmek istiyorum büyük bir bahçeli evim var ama daha önce sahiplendiğim köpek sokak köpekleri yüzünden rahat edememişti.. ama hayvanları çok seviyorum. diğer sokak köpeklerine de değer verip besliyorum. eğer bir köpek daha sahiplenirsem bişey yapmalarından korkuyorum. ne yapabilirim..

1 CEVAP

dollfacepersian

Bir sahibin en önemli sorumluluklarından biri de köpeğini her şeyden korumaktır.
Köpeğin cinsi ne olursa olsun lider olarak onu korumak sahibinin görevidir.
Bulunacağı yer korunaklı bir yer değilse köpek sahiplenmeden orayı tam korumalı hale getirin. Bunu yapamayacaksanız köpek sahiplenmeyin