Bitmeyen Tüyler

FerdaNur

arkadaşlar kedim 7 aylık british shorthair ve tüyleri 3-4 aydır dökülüyor bilmiyorum yani bi kucağıma aldığımda üstü başım tüy oluyor .ne yapmalıyım size danışmak istedim. ilk kedi besleme deneyimim bu yüzden bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

5 CEVAP

dollfacepersian

Mama olarak ne kullanıyorsunuz? Ek besin veriyorsanız ne veriyorsunuz? Ve kediniz kaç aylık?

daha büyüme döneminde ve gelişiyor o yüzden böye tüy döküyor 1 yaşına gelince dökmez

kedicigim1054

bence kedini veterinere götür aşıları yaptırılmamış ise yaptır bence

doglove777

Sakın tüylerini kesmeyin genellikle tüyleri kesilen kediler kendilerini çıplak gibi hissederler. Ve bu onlar için kötüdür o yüzden elinizi ıslatıp onun tüylerini alın kısa bir süre içinde azalıcaktır dökülme.

Blackone

Doglove77
Bu kesinlikle yanlış bir bilgidir. Kediler suyu sevmez. Yani bazı cinsler dışında. Benimki seviyor ama bu cinsin seveceğini zannetmiyorum.Traş ettirmek en iyisi olacaktır