Kedim Çok Büyük Asabi Hırçın Saldırgan

Merhaba dün kedi sahiplendim tıpkı bir kaplan yavrusu gibi kocaman bir kedi garfield desem yeridir ama kedim kendini hiç sevdirmiyor direk tırmalıyor ablam zaten korkuyor kediden ne yapmalıyım gece kendi odama koyup kapıyı kapadım (odam çok büyük) maması tuvaleti herşeyi orda kendi yatağımı ona verdim ama sabah erkenden miyavlıyor ve saldırmaya başlıyor anlamadım neden böyle

2 CEVAP

Goupe

Büyük kedilerin alışması çok zordur ve o yaşına kadar bir düzen geliştirmiştir. Yani sizi şimdiki evinizden alıp hiç tanımadığınız bir eve koysalar rahatsız olursunuz. O da aynı şekilde yani alışması uzun sürebilir. Ekstra olarak kediyi nereden aldınız? Sahiplendiren kişinin sorunu neydi ?

sahiplendiren kişi evinde 2 kedi daha bakıyormuş bu kediside işyerinde ama barınaktan kaçtığını tahmin ediyor