Ne Yapabilirim

hayvankurtarma

merhaba ben terk edilmiş bir ev buldum ve ona çok yakınım içine baktığımda çok kötü bir şey gördüm bir akbaş cinsi köpek sanırım insanlardan dayak yemiş heryeri yara içinde ve bacaklarında kesikler var insanlardan çok korkuyor titriyor ve ben su verdim kustu vet. sordum köpek zehirlenmiş siz su verincede midesi temizlenmiş kusmuştur dedi haftasonu oraya babamla gidicem köpek açlıktan çökmüş mama ve su verdim evin kapıları demir ve ve köeği oraya kapatıp gitmişler sahibinin nerede olduğunu bilmiyorum kapı kilitlenmiş nasıl açıcağımı bilmiyorum baltayla kırmaya çalıştık olmadı ayrıca köpeği çıkardığımda napıcağımı bilmiyorum belediyeye hiç vermem uyuturlar diye korkuyorum şimdiden teşekkürler

13 CEVAP

dollfacepersian

Havsev gibi yerlere haber verin. 153 'u ararsanız ücretsiz hayvan ambulansı gönderiliyormuş. Şu haberlerde kuyuya düşen köpek üzerinden reklam yapanlar bu yavruyu da kurtarsa keşke..

Mamyhilal

Çok canice birşey yapmışlar bence kapıyı kırıp kurtarın gönderme şansınız varsa ben sahip le ne bilirim yada yardım edebilirim kurtarın ne olur

Mamyhilal

Hafta sonuna kalmasın kırıp çıkarmak için birinden yardım alsaniz çilingir falan ?

yanik_kedi

Bencede haftasonuna kalmasın onu bu hale getirenlerin allah cezasını versin !!!!!!!!

Bulunduğunuz ilin belediyesine durumu bildirin ilgilenirler. köpeğin durumundan da bahsedin veteriner ile birlikte ilgilenirler. Eğer sahibini tespit ederseniz ihbar da bulunun gerekli yasal işlem yapılır.

hayvankurtarma

hafta içi okulum var arkadaşımla köpek için tasma alıcaz arabaya bindirip ilk önce hayvan hastanesine kontrole gidicez ben bakamam köpekler çocuk gibidir bakım ister ve benim bunları yapmam için zamanım yok onu tekrar yeni hayata başlatmak için elimden geleni yapıcam zaten sahiplendirdikten sonra göz altında duracak

hayvankurtarma

mamyhilal maalesef gönderme şansım yok köpek 1 yaşında biraz büyük golden la aynı boyda beyaz renk Antalya içi sahiplenme yapabilirim adını beyli koyduk dişi sanırım

hayvankurtarma

komşumuz var köpek bakma konusunda bilinçli biri evide bahçeli onada verebilirim kışın o bakar yazın ben

HakanCanKinik

Buraya "Yuva Arayanlar" kısmına bi ilan verebilirsin. Köpeğe bakmaları için Veteriner Hastanelerine yada Belediye'ye verebilirsin...

hayvankurtarma

köpek hastaneleri bakıyormu

hayvankurtarma

eğer bakıyorlarsa köpek hastanesinede verebilirim her gün ziyaret edebilme şansımda var

HakanCanKinik

Evet bakarlar durumu anlatırsan.

hayvankurtarma

teşekkürler