Acana Mama

Duman14

Merhaba ben kedime acana grassland kuzu etli kullanıyorum içeriklerinin çok iyi olduğunu duymuştum şuana kadar bir sıkıntımızda yok onunla ilgili ama şimdi bir sitede protein oranını %36 gördüm bu doğrumu??? Daha yüksek diye biliyordum içerik bilgisi tam elinde olan varsa atabilir mi?

7 CEVAP

Duman14

valla daha 2 gün önce 6 kilo aldık memnun kaldığımızdan dolayı artık bir dahakine alırım ki bu da 5 ay sonra falan :) iyi yorumlar okuyunca 1 kiloyla denedik veteriner kilo alımının iyi ve mamanında kaliteli olduğunu söyleyince devam ettik

PetlebiAlisveris

https://acana.com/our-foods/regionals-cats/grasslands-cat-kitten/?lang=tr analize tıklayın ardından garantili analize tıklayın bütün içerği görebilirsiniz ama protein oranı %35

Puppy730

Acana Grasslands protein oranı diğer serilere nazaran biraz daha düşük bir mamadır. Kedinizin yoğun ve her gün uygulanan bir egzersiz programı yoksa daha yüksek proteinli bir mamaya geçmenize gerek yok. Kolay gelsin :)

Duman14

egzersiz programı derken neyi kastettiniz?

Duman14

incelediğime göre 3 çeşit acana kedi maması var grasslands pacifica ve wild praire üçününde protein oranı %35 et ve et ürünleri puanlarıda eşit yine de grasslands e devam etmelimiyim ve diğer mamalarla farkı nedir???

Puppy730

Tat zevki kediden kediye değişebildiği için genelde farklı olur mamalar.(özel durumlar dışında.) Devam edin bence iyiyse. Egzersiz programı derken oyuncakla oynatıp enerjisini attırmayı kastettim (veya bir şekilde enerjisini atmayı sağlamayı.)

Duman14

Evin içinde deli dana gibi koşması zaten ona yetiyor da artıyor tüm gün kovalamaca oynuyoruz resmen :)