3 Yaşındaki Köpeğim Yeni Sahibine Çabuk Alışır Mı ?

hfrglr

MERHABA GEÇEN HAFTA PAZAR GÜNÜ GOLDEN DİŞİ KÖPEĞİMİ SAHİPLENDİRDİM.3 YILDIR BİZDEYDİ.ŞİMDİ AKLIM HEP ONDA . SÜREKLİ ONU DÜŞÜNÜYORUM . YENİ SAHİBİNE KOLAY ALIŞIR MI ? BİRDE GÖRMEYE GİDİP GELMEK DOĞRU OLUR MU ONUN İÇİN.GERÇİ BEN GÖRÜRSEM HİÇ DAYANAMAM . SİZCE NASIL DAVRANMALIYIM . ÇOK ÜZÜLÜYORUM

8 CEVAP

Reyyanhan

Hayvan sahiplenmek bu kadar basit olmamalı . Bin kere düşünmek gerek. Evladınız ı zaman ayiramiyorsunuz diye verirmisiniz. Ne bileyim..Bana tuhaf geliyor

Beyazincir

kardeşim böyle yapcaksan köpeği niye verdin ben incirimi kimseye vermem

serry

5 yaşında bir köpek sahiplendim alışması 2 haftayı buldu, gidip görmeniz ikiniz içinde dogru olmaz bence. köpeğiniz yeni sahibine alışmakta zorluk çekebilir

awindless

Kesinlikle yeni sahibine alismasini istiyorsan görmeye gitmemelisin sen gittikce o yeni sahibini benimsemeyecektir. Senin onu gormeye gelmeni bekleyecektir ve yeni sahibini asla sahiplenmez. 3 yaşında bir köpek eriskin bir durumdadir. Zamanla sahibine alisacaktir bu sure 1 ayda olabilir 5 ayda bu birazda yeni sahibininde elinde olan bisey onu beslerken bakarken gezdirirken onunla nekadar sık vakit gecirirse bu sureyi kisaltabilir.

TutkuE123

Eğer yeni sahibi ona iyi davranırsa çabuk alışır.Ayrıca onlara gidip gelmek hiç doğru olmaz eğer gelip giderseniz sizi çok özler ve yeni sahibine hiç alışamaz geceleri ağlar

hfrglr

ya bende kalıp ilgilenememktense vermeyi uygun gördüm.

hfrglr

bende bu sebepten görmeye gitmiyorum , alışsın diye bekliyorum.ama çok merak ediyorum . alışır mı diye

serry

alışır tabikii, zamana ihtiyacı oldugınu unutmayın