Kedim 3 Gundur Kakasını Yapmiyor

eceeece

Arkadaşlar yaklaşık 1 haftalık kedilerim var ve idrarını gayet güzel yaptırıyorum ama bir türlü kakalarını yapmıyorlar neden yapmıyorlar lütfen acilen bilgisi olan söyleyebilir mı

2 CEVAP

esmakaramm

kabız olmustur yada yedıgı bısey rahattsız etmıstır sıvı yagyı bır cay kasıgı kadar ıcırın ama hakıkı olsun mıgdesını rahatsız eder yoksa sonra yanı bısure gozlemleyı eger bu aksama kadar yapmassa veterınere göturun baksın bısey olabılır ama yanlıs anlamayın cok kotu bısey degıl bıde karnı agrıyo olabılır bı saksıya arpa ve yulaf tohumu ekın kusuyo ve rahatlıyo

cute_catTR

veterinere bir götürün :)