Kedimin Irkı Nedir

ugurorkide

Merhaba Arkadaşlar Kedimin Irkını Öğrenmek İstiyorum Gitiiğim Veteriner Hekim Hanım'da Teredütte Kaldı İran Kedisine Benziyor Chinchilla Persian bunlar arasında olduğunu düşündü sizden ricam yardımcı olursanız sevinirim herkese çok teşekkürler

9 CEVAP

Ahmetemind

Chinchilla fakat tam değil sanırım biraz chinchilla ile sokak kedisi kırması gibi geldi tabii her türlü çok güzel ve tatlı :)

Luckyssss

Chincilla benimde vardı aynısının kül rengi

Kedisevercat

evet chinchilla

Kedisevercat

Ahmetemind doğru söylüyor

patili

ankara kedisiyle sokak kedisi karışımı. çinçila değil. ama önemi de yok. çok tatlı bir can ♡

ugurorkide

Doğru Söylüyorsunuz Benim Yolda Ezilecek İken sahiplendiğim kedi bile sarmal dişi ırkının önemi yok tabi fakat karnesi olduğunda ırkını doğru yazdırmak ta önemli benim rahmetli babaannem de bile 30 dan fazla kedi vardı ve bakardı doğru ırkı bulup yazmak daha iyi olucak patilerini bile açtığında aslan patisi gibi iri ve büyük :)

patili

evet sarman ankara karışımı da olabilir. ankara kırması yazarsınız karnesine kolaydan. her halukarda bi ankaralı ile bir diğer cins çiftleşmiş. :)

patili

babannenizin de yattıgı yerler cennet olsun ne güzel hayır işlemiş. 30 kedi az mı maşallah..

ugurorkide

evet çok teşekkür ederim bugün bile lafını konuştum diye çok özledim babaannemi kendi baktığı kediler yetmezdi karşıyaka alaybey de nerde aç kedi var bilirdi :( bu şirin kediyi de ben sahiplenerek aldım zaten :) maksadım onun da hakkı ırkının olması :)