Yanlış Anlaşılmasın Cins Ayrımı Yapmıyorum Sadece Merak

Ealbs

Bütün kedileri çok seviyorum tabii ki ama merak ediyorum benim kedim hangi cins yardımcı olursanız sevinirim

21 CEVAP

izzy

Allahımmm o neee o ne sevimlilik yerim patilerini seninnnn masallah pisiye

kedilikizzz

Allahım çok çok tatlı cinsi baklava puging fln bence :)

kukicim

ayy jelibon kafali pamuk seker gibiii
:)

Havanese_Siri

ankara kedisi kırmasının kırmasının kırması :))

Ealbs

Veterineri iran kedisi kırması olabilir demişti

kediler

Yüzü İran kedisine benzemiyor. Bence Ankara kedisi kırması olabilir. Chinchilla ya da pek benzetemedim. Ama ne olursa olsun çok tatlı gerçekten :))

Havanese_Siri

Enteresan bir benzetme :D ama evet çok şeker

patili

dün siz mi sormuştunuz aynı soruyu? :)

patili

rica ederim ama soruldugunda ankara kırması değil chincilla kırması diye geçmeli kayda çünkü muhtemelen annesi chilcillaymış. annesine benziyor.

Ealbs

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim:)

Ealbs

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim:)

Havanese_Siri

ragamuffine de benziyor aslında

Birkediannesi

Valla cinsi ne bilmem ama mıncıklamalık bence :)))

Reyyanhan

Chincilla ve ankara . Pamuk gibi maşallah

Havanese_Siri

Safkan ragmuffin bile olabilir. Büyünce çok güzel olacak, ben ragamuffinleri çok severim.