Köpegimm

143uygu140

köpegimin kıyafetini çıkarınça köpegim neden sinirleniyor kıyafetini yıkamak için çıkarıyorum başka kıyafet giydiriçegim tarçına tarçın ama kıyafetcıkarınça kıyafetini elimden alıyor kendi giymeye calışıyor sebebi

6 CEVAP

cute_catTR

çok sevmiştir kıyafetini :) kıyafetini çıkardıktan sonra hemen yıkayın alamaz :D

Duranlar10

Bence oyun oynamak için yapmıyor

Galiba onu kendi eşyası olarak kabullenmiş siz onu aldığınız da kıskanıyordur büyük ihtimalle :) ya da oyun oynamak için böyle yapıyor olabilir ;)

Duranlar10

Kiyafet giymeyi sevmiyor olabilirmi

Havanese_Siri

Kıyafetini çok sevmiş demek ki. Çok sevimli olmuş :)

patili

oy yavrum ya kıyamam. gördüğüm " giyinmeyi seven ilk hayvan " sanırım :)) benimkiler sinir krizi geçiriyor bişey giydirincd