Kedim Ve Köpeğim Anlaşamıyor

Melekucucu

Arkadaşalr öncelikle merhaba bugün yoldA terkedilmiş bir yavru kedi buldum ama onu almam hiçte kolay olmadı ellerim yara bere içinde onu eve getirdim ve benim evde 5 aylık bi pekines cinsi köpeğim var bn kediyi getirir getirmez kedi zaten çok hırlıyor köpeğimde havlıyor baya sizce ne yapmalıyım lütfen kedimi ve köpeğimi anlaştırabilecek bir yol gösterin

7 CEVAP

EsmaKaram

kedınıze dıkkat edın derım anlasanda var ama hapsı anlasıcak dıge bısey yok dıkkat edın

kediler

Biraz vakit geçirirlerse alışırlar herhalde ama eğer köpeğiniz hala havlamaya devam ederse kediniz rahat yaşayamaz bence o Zaman sahiplendirin derim.

canakavi

Gözlem altında tutun bir gün, aynı şekilde devam ederlerse sahiplendirin sahiplenilene kadarda ayrı odalarda tutun

Havanese_Siri

pekines işte, agresifler :D şaka yapıyorum
dikkat edin birbirlerine zarar vermesinler, gerekirse kediyi sahiplendirin

charlisema

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler ben kediyi sahiplendirdim artık bazanın altına kadar girdi yavrucuk çok korktu isteyen bir tanıdığm var ona verdm tecrübeli biri

charlisema

bizimki çok kıskandı bütn gün havladı

Havanese_Siri

pekines isteyenlerin dikkatine :D