Kedi Paspası

Ealbs

Kedi paspasları kumun dağılması için güzel bir ürün mü yoksa bir işe yaramıyor mu

5 CEVAP

Reyyanhan

Bende yaramiyo . Çünkü kızlar oraya basmadan atlayıp gidiyo

patili

ahahah bizim evdeki misafir erkek kediye de diş tartarı gideren bi ödül veriyorum. agzına attıgı gibi çiğnemeden yutuyo :o hshsh

ozgeankara

hiçbir işe yaramıyor bende de

DidemCan

Bir işe yaramıyo kutudan atladığı gibi halıye fırlıyo paspasmış örtüymüş umrunda değil

Ealbs

Benimki kapalı tuvalet olduğu için mecbur önce önüne basıyo kapaktan kurtulmak için şu an bi bez var mesela hep ona dökülüyo kumu ama paspas olsa daha estetik durur o yüzden paspas kumu tutar mı diye merak ettim ilerde ne olur bilmiyorum ama şu an önce mecburen o beze basıp çıkıyor