Kedimi Nasil Mutlu Ederim ?

Benim1kedimvar

Kedim 11 aylik ve oyuncu bir kedi ona oyuncaklar yapip toplar aliyorum ama oyuncaktan hemen sıkılıyor baska oyuncak yapmak fikri cok zor . cok oyuncak yaptim
Onerileriniz neler?

8 CEVAP

ursaminor

:)
DIY fikirleri
pintereste cat diy toys yazınca trilyon tane seçenek çıkıyor :)
Bunlar zaten böyle, 200 lira verip alırsınız en iyi oyuncağı, o gider kurşun kalemle oynar :D
o yüzden ben trixie'nin yumuşak topları haricinde oyuncak almıyorum artık.

Mesela geçen gün kırmızı bir kurdele bulmuş benim dikiş makinemin oralarda. Hala bıkmadı ondan nereye gitse taşıyor :D

Reyyanhan

Ne kadar tatlı bir soru :) çok sevin hissedip mutlu olur zaten. Aynı oyuncakla fazla oynamasin. Saklayın diğerini verin sonra onu da alın. Sürekli değişin . Böylelikle sıkılmaz hiç

Benim1kedimvar

Benim kedim de kurdelelerle cok oynuyor ama cabuk sıkılıyor. Dediginiz aeye bir bakayim tesekur ederim

PERIveLIDYA

Benimki de öyle yüzlerce oyuncağı var ama hanımefendi kurdelelerle ve kalemlerle oynuyor :D

PERIveLIDYA

Olta şeklinde oyuncaklarla çok oynuyorlar diye gözlemledim ben. Kedim çok tembel ve pek oyuncu değil ama olta şeklinde olan oyuncağının zil sesini duyar duymaz koşarak geliyor. Bir de oltanın ucundaki farenin kuyruğu tüyden içinde de kedi otu var. Kedilerin en sevdiği iki şey. Ondan dolayı saatlerce faresini yalıyor. :))

yasement

Bizimkinin topları oyuncakları var ama saç lastiklerimi çalıyor:D genel olarak ortası boş şeyleri sevdiğini farkettim. bu oyun hamuru kalıplarından aldım tesadüfen gördüm aslında o gün japon pazarı diye bi dükkanda gezinirken neden olmasın dedim, çok sevdi. bir de annem fare yaptı onu en çok seviyor kulaklarını parçaladı.d

ursaminor

verdiğim linke tıklarsanız, oradakiler bile uzun bir süre idare eder sizi. Bu arada bazı oyuncaklarını ortadan kaldırın birkaç gün filan sonra yeniden çıkardığınızda aynı heyecanla oynar. Sürekli görmekten de sıkılabiliyorlar bazen.

dollfacepersian

Benim oynar diye aldığım pahalı oyuncaklar elimde patladı. Şu oltayı çok sevdi ama http://www.*******.com.tr/3-u-1-arada-xxl-kedi-oltasi
Bunun tekli ve küçüğü çabucak parçalandı ama bu çok kaliteli. Tavsiye ederim