Hangisi???

abb_2004

Anket

Desenlii
(12 oy)
Mavi
(4 oy)
Lacivert
(3 oy)
Toplam (19 oy)

Sevgili Arkadaslar hangisi en guzeli???

19 CEVAP

abb_2004

Emoji gondermistimmm

abb_2004

Ben oyle bakarken gordum google gorsellerden ama 269-370$ arasi degisiyor fiyatlari alirsam atarim linkini

abb_2004

********** e guvenebilirsiniz benim dayim oradan ayakkabi alip satiyodu bi ara guvenilir yani

PERIveLIDYA

Bence ********** e güvenebilirsiniz ben oradan kedime kıyafetler aldım. Hepsi de çok güzel çok memnun kaldım :D

PERIveLIDYA

Ben buldum minyonlunun linkini https://m.tr.**********.com/item/32707517936.html

PERIveLIDYA

Bu nasıl? Hem yatabiliyor da
https://tr.**********.com/item/Pet-Dog-Cat-Breathable-Safety-Carrier-Space-Backpack-with-window-pet-bags-shoulder-pet-puppy-carrier/32800339311.html

PERIveLIDYA

Ödemeyi kredi kartıyla yapıyorum. Güvenilir satıcı olup olmadığını anlamak için genellikle çok sipariş edilmiş ve ürün hakkındaki yorumların çoğunun iyi olduğu ürünler güvenilir bence. 1-2 ayda geliyor genellikle ama bu üründen ürüne değişir. Zaten yazar ne sürede geldiği.

PERIveLIDYA

Para satın aldığınızda direk aktarılıyor. Kıyafetlerin linkini mi? Eğer çantasınsa ben hiç o çantalardan almadım.

abb_2004

Gördügünüz gibi sevgili minnosum Ada bu konuda her seyi biliyor PERIveLIDYA :)

Cotontzu_Siri

minyonlu :)

Cotontzu_Siri

çoğu emoji olmuyor ⚞◔ܫ◔⚟

bolt

Minyonlu ya da mavi

yasement

minionlu \o/

o minion'lu olanın linkini atabilir misiniz alacağınız sitenin? :)