Kedimin Dişleri Çok Kaşınıyor

serayaryaa

kedim sürekli ısırıyor dişlerimi çıkıyor kaşınıyor anlamıyorum yardım edermisiniz

5 CEVAP

Benim1kedimvar

Profilinize baktım ve Kediniz yavru gibi görünüyor 3,5 aylıktan itibaren Kedinin dişleri değişmeye başlıyor Tabii ki kaşınması daha önceden de başlar ona yumuşak ve parçalanmayacak oyuncaklar alırsanız Belki sizi ısırmaktan vazgeçebilir

Fistikbonibon

Dış çikariyordurr yüksek ihtimal benim kedimde öyle dişlerini kaşıyabileceği bir oyuncak verirseniz sizi daha az ısırır ben kendi kedimde böyle yaptım faydası oldu

Deniz_11

Büyuk ihtimalle dis cikarmaya başlamış.Yavru bir kedinin kasti amacla yaptiğini düşünmuyorum.@fistikbonibonnun dedigi gibi bir oyuncak alabilirsiniz

Zeytinlicorek

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Sabahları ısırıp uyandırıyor hatta. Peluş oyuncak da verdim ama nafile. :(

serayaryaa

teşekkürler