Kaplumbağalarımın Kabukları Soyuluyor

ekind

İki tane su kaplumbağam var. Dişi olanın kabuğunda çok fazla beyaz leke oluşmaya başladı. Derisi de çok fazla dökülüyor. İlk başta dönemsel olduğunu düşündük ama bu durum arttı. Ne yapmalıyım? Bu durum kötü şey mi?

4 CEVAP

bsecnl

büyüyor kabuk atması normal

berent-

Nedenini bulursanız haber verir misiniz benimki de dişi deri döküyor ve kabuğunda beyaz lekeler var aynı durum :/

berent-

Nedenini bulursanız haber verir misiniz benimki de dişi deri döküyor ve kabuğunda beyaz lekeler var aynı durum :/

Hiçbir sotun yok. Benim kaplumbağamda aynı deri ve kabuk değiştirerek büyüyor.