Evde Ki Kara Fatmalar

Cennet29

Bu yıl evde görmeye başladık nerde yaşıyor nerden geliyolar bilmiyorum evimiz müstakil. Her gün bitane yakalıyoruz kedim görünce gidip öldürüyo ona da bişey bulaşır diye korkuyorum. Bu böceklerden nasıl kurtulucaz doğal yolları var mıdır?

4 CEVAP

Cennet29

#Ahudr Bol miktarda mikrop taşıyormuş internetten araştırdığım kadarıyla zararlı bir böcek 😅 evine bulaşan ve kurtulan varsa yardımcı olursa sevinirim

naneliiiii

Kedinizi birkaç saat başka yerde tutabilirseniz Vebi sprey sıkıyorum ben. Spreyi sıkın yarım saat sonra camları açıp 2 saat evi havalandırın. Sprey engelliyor bu tip haşeratı.

Ahudr

Korkmayın sayın cennet29 bol miktarda protein icerir tarçın bey afiyetle yesede bir sey olmaz :p

Cennet29

#Naneliiiii dediğiniz spreyi baktım teşekkür ederim