Kaplumbağamın Gözü Şiş

Tosbik10

Merhabalar Kaplumbagamın gözü Çok şişmiş durumda bulunduğum yerde kaplumbagadan anlayan bir veteriner yok gbi bişey dün farkettm veteriner arkadaşm hemen olmadığını yavaş yavaş olduğunu söyledi teramisin kullanıyorum dün akşamdan beri ama napayım bilmiyorum birşey olacak diye çok korkuyorm yemek elinle agzına götürürsen yiyor diğer gözünde bişey yok ama napmalıyım

4 CEVAP

Tosbik10

3 4 aylık daha

Renklipati

Geçmiş olsun, kaplumbağa bakımı bilgim yok fakat enfeksiyon kapmış belliki o yazdığınız krem kedilerde de çok etkilidir sürmeye devam edin en kısa zamanda geçecektir

Aslideniz23

Maalesef bu konu hakkında bir bilgim yok dediğiniz gibi kaplumbağaya ve kuşlara bakan veterinerler çok az Forumlardan ve internet sitelerinden daha önce bu konuda yazılmış sorulara bakıp soruyu soran kişilerle iletişim kurmaya çalışın sizi çok iyi anlıyorum insanın içi içine yiyor can yoldaşıma ne oluyor diye çok zor ama sakin kalmaya çalışın

Tosbik10

Teşekkür ederim sağolun Hepsini okudum sabaha kadar uyumadım inşallah düzelir Bide damla söylendi onu alıp yarına kadar bekliycem yarın hemen veterinere götürcem yoksa düzeleceği yok galiba 😢😢 çok korkuyorum içim içimi yiyor gerçekten