Su Kaplumbağam Yem Yemiyor?

NazKai

arkadaşlar su kaplumbağam yem yemiyor bir süredir salam falan verdim şimdi onu da yemiyor çok fazla hareket etmiyor su içinde eskiden yüzerdi parmağıma saldırmaya çalışırdı yapmıyo onları hatta ağzını açmıyor asla ne yapabilirim?

4 CEVAP

Genelde su kaplumbağası fazla dikkat çekmez ve sahiplenilmez bu yüzden cevap verilmiyor

Zaten artık yasal değiller diye biliyorum

Merhaba, su kaplumbağasına salam,sosis v.b gıdaları asla vermeyin sadece kendi mamaları ile besleyin. Kaplumbağa yavru mu büyük mü?