Kaplumbagamin Eve Geleli 4.Gunu Oldu Ama Hala Yem Yemedi Karadestend Everdim Amaa Yemiyo

sedosayan

sizece nasil yedirebilirim

9 CEVAP

eliflal

Benimde bir kaplumbağam var yemini atın ve oradan uzaklaşın sizi görmesin benimkisi 4 yıldır bizde hala ben orada olduuğum zaman yemini yemiyor

eliflal

Benimde bir kaplumbağam var yemini atın ve oradan uzaklaşın sizi görmesin benimkisi 4 yıldır bizde hala ben orada olduuğum zaman yemini yemiyor

sedosayan

tesekkurler uzaklastim yemini verdikten sonra deniyelim olcakmi bakalim

darknight53

İlk günler yem yememesi normal benimki 1 hafta yememişti sonra azar azar yemeye başlamıştı . Bu arada kullandığınız yemin markası nedir . Ayrıca gammarusları baya seviyor bu tosbağalar :) Varsa onlardan vermeyi deneyin

berent-

Benimki 2-3 hafta yemedi ama artık yiyor merak etmeyin en sonunda yiyecektir

Gozdetemizel

Belki kis uykusuna hazirlaniyodur.

Akvaryum koşullarının etkeni olur mu bilmem ama...
Bir Tosbiş Akvaryumunda Şunlar Kesinlikle Olmalı;
Isıtıcı
Filtre
UVB Lamba
Kuru Alan
Yüzebileceği Alan
Eğer bunlar olmazsa ileride sorunlar olur gözleri şişer, kabuğu yumuşar, sadece uyut yüzmez, gözünü açamaz.(bu olayı yaşadım kabuk yumuşuma hariç). Bu arada hayvanın suyunun yüksekliğini artırın , kuru alan yoksa kuru alan ekleyin ve arkadaşların dediği gibi ilk günler olduğu için yemiyor olabilir.(bu konularda çok deneyim yaşadım)

eee durumu nasılll