Kaplumbagam Acil

sedosayan

hala yem ymeiyo bisey olur diyede korkuyorum napabikirim yardimci olun bu yemelri kullaniyorum tolam bu iki yeme 50 tl verdm yemdenmi kaynaklaniyo acaba

6 CEVAP

miasugok

Kaplumbağanız kış uykusunda olabilir mi acaba

sedosayan

yok yuzuyo icinde 1 defada guneslenmisti ama yem yemiyo napabilirim

akitalove

Stres kaynakli filan olabilirmi acaba bi anlayan veterinere mi goturseniz

efruzg

Benimde iki adet var kış uykusuna yatıyorlar . Benim biri uyanık biri uykuda ve çok fazla yem yemezler bu dönemde . İki günde bir verdiğim bile oluyor benim

Ozzge

Yemine alışık değilse ondan da olabilir.Farkli şeyler denedinjz mi hicbisey mi yemiyor ? Onlar için kuru kurtçuk yemler var çok seviyorlar hem gelişimlerine katkılı dilerseniz onu da deneyin

betulaltundal

Eğer ısıtıcı kullanmıyorsanız havalar soğuduğu için yememeleri normal.