Kaplumbağamın Gözü Şiş

Tosbik10

Merhabalar Kaplumbagamın gözü Çok şişmiş durumda bulunduğum yerde kaplumbagadan anlayan bir veteriner yok gbi bişey dün farkettm veteriner arkadaşm hemen olmadığını yavaş yavaş olduğunu söyledi teramisin kullanıyorum dün akşamdan beri ama napayım bilmiyorum birşey olacak diye çok korkuyorm yemek elinle agzına götürürsen yiyor diğer gözünde bişey yok ama napmalıyım

3 CEVAP

PumCatLitter

online veterinerlere ulaşmaya çalışın, travmatik bir durum olabilir mi?
çarpma, zedeleme gibi?
Kanlanma var mı?

genelde diğer evcil hayvanlar için hekimlerin direkt önerisi ılık çaylı pamuk ile pansuman oluyor ve birkaç gün içerisinde geçiyor.
kanlanma vs yoksa deneybilirsiniz bence

Tosbik10

Çok teşekkür ederim kaplumbagam düzeldi çok şükür sabah akşam Neo kort damla ve teramisin göz kremi sürdüm ( gazlı bezle) 5.gun gözle görülür bir iyileşme oldu 6 gün kullanıp tamamen geçtiği için kestim gözü açıldı böyle bir durumla karşılaşırsanız bunları kullanabilirsiniz

gokceoztel

ya geçmiş olsun çok tatlı