Hemsterimin Hareketlerii

Merhabalar sayfada yeniyim bişey sormak istemiştim hemstermin kalbi çok fazla atıyo koltukta oturuyorum yanımda duruyo o zaman bile koltuktan hissediyorum sırtındanda çıkıcakmıl gibi çok atıyo elime alıyorum patilerinfen bile hissediliyo bu konu hakkında bilgi verecek biri varmı acaba

3 CEVAP

Alika

Genelde birşeyden korktuklarında yada çok sevindiklerinde kalpleri o kadar hızlıca çarpa.
Korktuğunu biryerlere saklanmaya çalışıyorsa yada donup kaldıysa anlarsınız. Sevinçli ise patileri ve burnu ile bıyıkları kıpır kıpır hareket halindedir. Bu hareeketlerden hiçbirisi yok ise, kalbi ile alakalı bir sorun olabilir. Veterinerde kalp ritmi ile alakalı tetkit yaptırabilirsiniz.

Teşekür ederim sevinç belirtiside korku belirtiside var bide bianda çok korkuları var ondanda kötü bişey olacağını sanmıyorum heralde

Busratan

Arkadaşın dediği gibi korku veua sevinçten olur .
Durumu gözleyin şayet hep böyleyse veterinere danışabilirsiniz.