2 Kaplumbağam Var 1 Tanesi Atladı Ve Kayboldu Nasıl Bulabilirim Yardımcı Olurmusunuz

her yere baktık yok 2 gün oldu ölür mü onu çok seviyorum gelmesini 4 gözle bekliyorum

5 CEVAP

kars

Evin içinde bir yere saklanmıştır.Umarım bulursunuz.Şüphelendiğiniz yerlere mama koyun.

iceays1

Benimde iki tane kaplumbagam var birisi atlamisti bütün evi alt üst ettim ve en sonunda akvaryumunun yanindaki yatagin köşesinden cıktı. 2gün uzun bir süre umarim yasiyordur...

Bu hayvanlar 6 ay bir şey yemeden durabiliyorlar. Siz arayın eğer nefen alabildiyse ölmemiştir

emreztrkk37

özellikle aramanıza gerek yok benim ki hep kayboluyor temizlik yaparken kanepe falan çekiyoruz buluyoruz. Aylarca yemeden durabilirler. bu mevsimlerde zaten yemiyorlar genelde

Gofretsla

aynen benimde var kaplumbağam 20 gün kaybolunca gardıropun arkasından çıktı:)