Tırtıl Bakımı

Bilgos

merhaba ben evimde küçük bir kelebek çiftliği kurmayı planlıyorum (doğadaki kelebekleri çoğaltmak için) petlebi'de bu sorumu cevaplarmısınız pek bilmiyorum ama eğer cevaplarsanız 2 tane marul kelebeği tırtılım var ve onlara nasıl bir ortam hazırlamalıyım (karanlık veya güneş alan çok hava gereken vs.)ve tırtıllara marul ,biber dışında ne verebilirim?

1 CEVAP

ursaminor

http://www.agaclar.net/forum/bortu-bocek/18315.htm

Şu platforma 10 yıldır üyeyim. Orada böyle bir başlık vardı. Bunun dışında çok yararlı konular oluyor. Tavsiye ederim bakmanızı.