Su Kaplumbağam Çok Zayıf

Eliflal245

Kırmızı yanaklı bir sukaplumbağam var yaklaşık 8 yaşında, boyun kısmı ve omuzlarının olduğu yerler çok zayıf gözüküyo kafasını fışarı uzatınca daha da belirgin oluyo füzenli olarak yemlerini her zamanki gibi yiyo. Üstelik yaz ayındayız kış geldiğinde bu zayıflığının zararı olabileceğini düşünüyorum. Ne yapsbilirim

3 CEVAP

KediliBaba

Kaplunbağanız zayıf değil zaten genel görünümnü o şekilde oluyor arada haşlanmış yumurta ve bazende haşlanmış ufak et parçaları verirseniz dahada kuvvetlenir.Benim beslemediğim hayvan kalmadı kaplunbağalarlada maceramız oldu :)

Eliflal245

Teşekkür ederim, ben mi yanlış hatırlıyorum emin değilim ama önceden böyle değil gibiydi

KediliBaba

Büyüdükçe boynu uzuyor farklı görünüyor.