Perdeye Tırmanan Kedi

tatlisiyam

Benim kedim sürekli perdelere tırmanıyor, vazgeçiremiyorum. Ne yapabilirim?

18 CEVAP

tatlisiyam

Öyle katlanıyorum ama düşüp kendine zarar verebilir. Endişem zaten bu nedenle.

defne

Sıkıldıgı için olabilir ayrıca onun tırmanacagı malzemeler eşyalar alın bence

simge

Perdelere ciktigi zmn bnce kizin kedinizi ismi neyse oyle seslenip oraya cikilmaz in asagi faln diyin benim kedim oyle inmezsede kendiniz alin.. kedinin her cikisinde boyle yapin bence sizi anlicaktir oraya cikilmicaginida anlicaktir...

defne

Perdeye korkacağı bir şey yerleştir

simge

O zmn sizle inatlasmayi seviyor demk ki :)))

seri04

Kedini seviyorsan oyle katlanacaksin

seri04

Evet haklisiniz benim kedimde de o sikinti var cogu zaman patilari perdeye takiliyor müdahalede bulunuyorum. umarim bir cozum bulursunuz

tatlisiyam

Teşekkürler.

tatlisiyam

Tavana kadar tırmalama ağacı var.

tatlisiyam

Simge hanım inanır mısınız kızınca daha çok çıkmaya çalışıyor. Artık kendi haline bıraktım denilebilir. O çıkıyor ben onu oradan alıyorum :( Oyun oynuyoruz aslın da ama canı sıkıldığı için yaptığını düşünüyorum o nedenle bir kedi daha sahipleneceğim. Umarım ikisi birden çıkmazlar:)

Goodgod

Dikkatini başka şeylere çekmeyi deneyin onu perdenin üstünden alın ve oyun oy ayın birgün pes edicektir

defne

Yada dikkatıni cekmek için yapıyo olabilir onunla daha çok ilgilenmeni istiyordur belkide

tatlisiyam

Defne hanım size kesinlikle katılıyorum yani dikkatimi çekmek için yaptığının aslında farkındayım ama oyuna doymuyor kendisi:) Mesela bugün sabah 8 bile değildi sanırım (Ben uyuyordum bu arada). Kendisi perdedeydi yine:)

ziyanim

'' Cam sil '' denilen sprey şeyşinın içine suyu doldur. Çıktığında ona doğrult ve sık. Bunu her çıkmasında yap. Bı daha çıkamaz.

Kedi uzaklaştırıcı spreyler var, mesela turunçgil kokusundan nefret ediyorlar. Hoş değil belki ama kendini perde süsü sanan bir kedi olmasından iyidir.