Doğum Günü Hediyesi

minnoskoss_123

Anket

Yiyecek
(4 oy)
Yeni kap
(18 oy)
Toplam (22 oy)

Üç su kaplumbağam var ve doğum günleri yaklaşıyor. Onları çok seviyorum ve önemsiyorum. Bu yüzden onlara bir doğum günü hediyesi almak istiyorum. Sizce ne almayım?

5 CEVAP

emrezrtrk

Bence onlara geniş ve güzel bir yer armağan edin

LIGHTNING

Daha büyük geniş yüzme ve dinlenme alanlı uv lambalı teraryum

Benim kapluş 3 santim kabukla kocaman bir akvaryumda yaşıyor . Sizde bir akvaryum falan alın bence

Ayse_naz_G

bence yeni kap alın

minnoskoss_123

Dahagenilini 1 sene sonra alacağız çünkü biraz daha büyümeleri teraryumda daha güzel yaşanmalarını sağlar diye düşünüyorum:)