Yavru

toffy_the_cat

Yavru kaplumbapam özrçel kaplumbağa yemi mi almalıyım.Hangş yemi almalıyım?

2 CEVAP

minnoskoss_123

Evet özel mama almak daha mantıklı bence. Ben Tartafood’un Small Pellet mamasını veriyorum. Üzerine de vitamin damla dökerek veriyorum. Vitamin olarak Deep Fix Reptivit kullanıyorum. Bazen marul yediriyorum. Doğum günlerinde pasta yapıyorum. (İsterseniz tarifini verebilirim.) Ek yem olarak Tatarfood’un böcekli yeminden veriyorum çünkü çok seviyorlar. Ayrıca kaplumbağalarımın kabuğunu her hafta Deep Fix Türki-Clean Jel ile fırçalıyorum.

toffy_the_cat

Sağolun:9