Kaplumbağa

toffy_the_cat

Evde yavru su ksplumbapamız var.AHM gammarus yem ve tetra reptomin yem veriyoruz.Ben deep-fix Reptivit ve Contra ichtyo alıp kullanacağım (vitamin).Alttaki lşnkte anlatılmış ama ben tam anlayamadım.znesela contra ichtyo yu sağlık sorunu olmayan kaplumbağayı veriyor muyuz.Deep diz reptiviti her gün her öğünde yemine 1 damla ve her su değişiminde 5 damla mı vereyim? https://www.akvaryum.com/forum/kaplumbagalar_icin_gerekli_olan_yemler-ilaclar_ve_kullanimi_k559718.asp

3 CEVAP

toffy_the_cat

Birde zürich tor-axol var.Bu mu deep fiz mi?Bdeep fiz ve contra beraber kullanılır mı?

toffy_the_cat

GÜNCEL
(bu vitaminleri alacağız ama nasıl kullanılır ikisi kullanılır mı bulamıyorum yardım lütfen)