Kaplumbağa

muffincookie

Kırmızı yanaklı su kaplumbağalarını veterinere götürmeli miyiz?Kedi fln götürülüyo.Hani genel muayene vitamin ve yem kullanımı fln??

3 CEVAP

Esra12345

Benim gittiğim veterinerde kaplumbağa ilaçları vardı kabuk için felan. Gidin derim kabuğunda mantar problemi çok oluyor

hayvansever_

En götürdüm benim 2tane vardı kabukları beyazlaştı diye hiç bir şey Anlamadı doğrusu. İki gün sonra biri vefat etti diğerini yeniden götürdüm hasta bu dedim yine anlamadı :(
Bir hafta sonra onuda kaybettik. Sonra petshopta tanıdık bi abi var konuşurken bahsettim vetler daha çok kedi köpek gibi hayvanlara baktıklarından kuş ve kaplumbağalardan pek anlamıyorlar dedi. Ama evet tabi götüre biliyorsunuz.

BalliBadem

Götürülmüyo benim bildiğim bende bakmıştım hatırladıklarımı aktarayım kabuk sertleştirici kullanmayın çok zararlı mama olarak sera öneririm bide arada karides yemi verin vitamin kullanmadım bilmiyorum