Beslenme

Kabak boyu 4.5 cm bir kaplumbağam var.Tetra ReptoMin ve Gammarus yem yiyor.Aurı olarak lahana,havuç vs yiyor.ONA sera raffy p ve Tetra Gammarus alacağım.İyi yemler mi?Terra Gammarus ve ReptoMin tetra menu ile aynı mı?

3 CEVAP

Birde sera carnivor mu versem?

Gammarus minicik su karideslerine deniyor. Reptomin menu ise stick şeklinde. İyi bir marka olduğu sürece kaplumbağaya ihtiyacı kadar yemden karışık olarak verebilirsiniz. Tetra iyidir ama bana ve birçok kaplumbağa sevene göre Sera en iyi markadır. Gelişmelerini bariz farkedersiniz.

Sera carnivor ve raffy mineral deneyebilirsiniz