Ciğerime Kedimin Tüyü Kaçtı

Aekar

Dostlarım merhaba bugün kedimi öpüp koklarken ciğerime tüyü yapıştı galiba Deli gibi öksürüyorum ve çıkmadı orda bi maddenin varlığını hissediyorum ve çok rahatsız edici daha önce başına gelen varsa ne yapmam gerektiği hakkında Bilgi verebilir mi hastaneye gitmem pek mümkün değil virüsten dolayı telaşlandım yahu

12 CEVAP

LadyAndCat

Emin misiniz kedi tüyü olduğuna?
Ben de öpüyorum ama tüyleri yuttuğumu ve ciğerime gidişte yapıştığını hissetmiyorum nedense?
Yuttuysanız da yuttunuz su içersin midene iner ordan da tuvalete gider.
Sizi korkutmak istemem ama başka şey olmasın???

Bencede siz yarın hastaneye gidin kedi tüyü değildir, illaki evde kedi besleyen herkes tüy yutuyordur

Kedinizin aşıları varmı? İç dış paraziti benimde kaçıyor tüy ağzıma öperken koklarken kedinizin aşıları varsa tüyü dışkı yoluyla çıkartırsınız

Aekar

Kedimin aşıları tam fakat ciğerdeki tüyün boşaltım yoluna karışması imkansız gibi boğazımda takılı değil ki yutayım

Lorinloris

Bizim bir akkrabamıza da kaçmış tam ne yaptılar bilmiyorum galiba ameliyatla mı ne aldılar ama galiba sizi de telaşlandırmak istemiyorum belki coronadır

Aekar

Öksürmem artmaya devam ediyo nefes alırken zorlanıyorum böyle olmayacak hastane yolu göründü galiba yapacak bir şey yok

Suraemir

Burnumuz tutar aslında burun kılları olduğu için ama soluk borunuzdan kaçacağını sanmam birazcık su bile kaçtığında nasıl oluyoruz ciğere tüy kaçmaz o tüy dedikleri şey de parazit hani ciğerine tüy kaçmış ameliyat olmuş falan diyorlar ya yok öyle birşey o görmediğimiz parazit

Aekar

Şöyle ki ağız yoluyla almadım derin derin nefes alıp koklarken burnuma kaçtı çıkartamadım başka bi durum olsa madde varlığı hissetmezdim diye düşünüyorum

Aekar

Dostlarım sıkıntı olan şey tüyü yutmadım direk burnuma kaçtı boğazımda da önceden madde takılması yaşadım ayırt edebiliyorum yani tüy sindirim yolunda değil solunum yolunda

Elifcanay

Benimde iki gündür boğazımda takılı kaldı ne gidiyor ne geliyor:) çıkaramadım bi türlü.. ama sizinki kötüyse hekime gidebilirsiniz tabi..

anjelik123

Kedinizin aşıları tam ise iç dış parazit aşılarıda eksiksiz yapılıyorsa tüy kaçsa bile birşey olmaz kist yapan şey parazittir kedilerimizin tüyü değil. Suraemir in dediği gibi burun kılları tüyü tutuyor

@aekar gittiniz mi doktora?