Arkadaşlar Benim Bir Su Kaplumbağam Var Az Yemek Yiyior Ne Yapmalıyım

Evrim_akel

Eski kaplumbağam böyleydi o öldü

4 CEVAP

mert5

akvaryumunda yakın zamanda değişiklik yaptıysan normal bir şey(örneğin: ısıtıcının yeri, kuru alanın yeri) ama yapmadıysan fazla eline almandan strese girmiş olabilir. su değiştirirken yeni suyu akvaryum suyuyla aynı derecede koymaya dikkat et. ve su sıcaklığın her daim 25-28 arası olsun düşürmemeye gayret göster. zaten bunlardan biri değilse hiç bir fikrim yok ama muhtemelen bulardan biri. fazlada strese girmiş olabilir. yada yem seçicidir ama kurutulmuş karidesi çok sevceğine eminim. eğer durumun varsa 2 haftada 1 un kurdu vermeni tavsiye ederim.

BalliBadem

Mevsim değişikliği olduğundandır ve eski kaplunbağanızın kış uykusuna yatmış olma ihtimali yüksek ısıtıcı takın akvaryuma ve kurutulmuş karidesi çok seviyorlar abartmadan verebilirsiniz

hayvansever_

benim de iki kaplumbağam böyle öldü :( malesef bir önerim yok.

BalliBadem

Kış uykusuna yatmış olabilirler öldü zanneden çok aman dikkat