İguana Besleyen Arkadaşlar Biraz Beni Aydınlatır Mısınız ?

Shaco

İguana besleyen ve iyice bilen arkadaşlar biraz bakımı teraryumu vs ile ilgili bilgilendirirlerse çok sevinirim ben pek bilmiyorum sürüngenleri :)

7 CEVAP

Shaco

teraryum ve ortam sağlayabilirim her türlü şuan zaten evcil olarak bakılıyorlar detaylı bilgilendirilmem lazım

Shaco

aynen oda var ve masrafı baya fazla neyse rafa kaldırılmış olsun şuanlık

minky

İguana bakımı zor bence.Kapluöbağa düşündünüz mü?

Shaco

kaplumbağa bakmıştım 3-4 sene önce iguana bakımını merak ettiğim için soruyorum şuan değil belki ilerleyen zaman için bakarım bilemem masrafı var ve eğer bakmaya karar verirsem karşılarım

Anonymus552223

Birakin dogasi olan hayvanlar dogalarinda kalsin.

Shaco

daha tam karar vermiş değilim ilersi için belki

Anonymus552223

Bosver arz talep meselesi satildikca uretiyolar