Kedi Köpek Değil Yılan

kaanpolat

Merhaba 1 tane Ball pitonum var ve 2 yıldır benimle Bi kaç gündür teraryumun da saklanıyor yemek yemiyor sürüngen veterineri bulmakta çok zor bilgisi olan var mı

5 CEVAP

Mehmetkr

Büyüyor tabi ki sabit kalacak değil ya

Yılanlar deri değiştirirken pek yemez ve kuytu köşeye saklanırlar diye okumuştum bir yazıda. Bunun üzerine araştırabilirsiniz.

Zukoo

istanbulda vahşi hayvan veterinerleri var belediyenin ama ylan bakmak yasal değil götürmek sıkıntı çıkarabilir. onun dışında kabuk atma döneminde olma ihtimali var onun dışında cerrahpaşa vet fakültesine sorun orddaki hocalar yardımcı olabilir

Ftmkrtl

Acaba sizi mi yemeyi düşünüyo oyle bi haber vardı:)

Ama saklaniyormusta yaşlandigi için olabilir mi pek bilemiyorum geçmiş olsun

Denizmerve39

Buyuyormu o cins