Alacağımız Yavru Kediye Hangi Mama Almalıyın

Akiff

Arkadaşlar yavru bir ankara kedisi alacağım onun için hangi mamayı almalıyım arkadaşım nd royal canin acana vb önerdi benim beğendiklerim felix purina proplan yardımcı olursanız sevinirim birde kum söylerseniz memmnun olurum

32 CEVAP

zeynepakar47

nd ve acana iyi mamalar kullanabilirsiniz. kum olarak herkesin farklı yorumları var ben ever clean kullanıyorum ama memnun kalmadım açıkçası bitmesini bekliyorum. tozutması az olan parfümsüz kumları tercih edebilirsiniz

yusufsaygin2

Efendim içerik olarak Proplan ile Fitmini karşılaştırmak; ne bileyim hani Barcelona ile Artvinsporu karşılaştırmak gibi bir şey..

Ebraerdem

Mama:instinct,nd,acana,orijen
Kum:reflex,sanicat,ever clean mırmır
Yaşmama:Animonda,schesir, nutri feline,nd,naturea

Ruyasmom

proplan kittin tavuklu (besleyici ve güzel bir mama)
Bentoit kum kullanmayın parfümlü tozutan kumlar astım yapabilir kedinizi ben pelet kullanmanızı tavsiye ederim küçük yaştan (bigcat kullaniyorum)
Nd marka yaş mama alabilirsiniz multivitamin takviyesi yapın küçük olduğu için bağışıklık sistemini desteklemeniz gerekebilir

Akiff

Fitmin güzel gibi duruyor hem fiyatı daha uygun peki şunlar arasında hangisi fitmin royal canin proplan felix

iidyl

royal canin proplan ve whiskas bağımlılık yapan tuz, yağ, karbonhidrat oranları çok dengesiz olan mamalar

kullananların memnun olma sebepleri kedilerinin iştahla yediğini görüyor oluşları halbuki önce içeriğe bakılmalı

fitminle başlayın olmadı n&d alırsınız ama başta saydığım mamalardan uzak durun

yusufsaygin2

@Akiff, buralarda ağzı olan konuşuyor. Whiskas mama uluslar arası bir mama olsa dahi içeriği kediler için oldukça zararlı maddeler barındırıyor. Whiskas gibi market mamalarının fazla tercih edilmeme sebebi bu.
Siz en iyisi şu mamalar arasında karar kılın;
Acana, Orijen, N&D, Fitmin, Matisse, Brit Care, -Evde ekstra tavuk, et verecekseniz Felicia-.

iidyl

yusuf deme öyle ağzı olmayan bile konuşuyor JSFKXPSLGŞXPSLGLXPWÖGLZ

miyaavv

Bütceniz yetiyorsa nd,proplan royalcanin mamalarını alabilirsiniz
kum olarak pisi pisi ve proline önerebilirim
bütçeniz yetmiyorsa yukardakilerine o zaman felicia alabilirsiniz.

iidyl

yusuf görmemiş ben söyleyeyim fitmin kullanıyor

sebep vererek yerdiğimiz ve yeni sebep vererek önerdiğimiz mamaları umursamadan proplanda tutturmanız tuhafım gitti açıkçası

bbeyzvv

PROPLAN
ROYALCANİN
WHİSKAS
EVERCLEAN
FELİX
BUNLARI
ZORDA
KALMADIKÇA
KULLANMAYIN
KULLANIRMAYIN
KULLANANI
BIÇAKLAYIN

Akiff

Arkadşalr çok pahalı değilmi felix in yorumlarıda iyi tamam masrafsız değilde kilosu 80 tl

arest1234

sana benim yavruyu vereyim kardes profilimde gorebilirsin..iki aylik..

Akiff

Paki felix nasıl

iidyl

bütçeniz yetiyorsa fitmin veya n&d alabilirsiniz olmadı brit care olabilir ama bunlar bizim tavsiyemizle değil sizin deneyip yanılmalarınızla olacak bir iş iyice araştırmanız iyi kötü yorumları okumanız kedinizdeki etkisini gözlemlemeniz lazım en iyi mama bile kötü gelebilir

kum olarak da mırmır, vancat, sanicat, proline kumlarından herhangi biri olabilir deneyerek seçmeniz lazım