Bacaksız Kaplumbağa

Ireemclk_

Otelimizde bulunan kaplumbağanın ayağını balıklar yedi. Baya izbe bi yerde olduğum için vete de götüremiyorum. Pek anlamasamda kötü gözüküyor ne yapabilirim? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?

11 CEVAP

Selcuk30

Aynısını sokaktan sahiplendim bandırma da oyuzden sordum pofuduk tekir kısır erkek

Selcuk30

Profilinizdeki kediyi kaybetmediniz demi ? Resim atabilirsiniz

Ireemclk_

Hayır kedimi kaybetmedim. Allah korusun ????????

ZehraBulutt

Keşke balıklarla bir araya koyulmasaymış, yazık olmuş zavallıya. Napılır hiç bilmiyorum maalesef.
Akvaryum forumlarını inceleyin isterseniz burası kedici genelde.

ZehraBulutt

Oranın enfekte olmasını önlemeniz gerek yoksa ölür muhtemelen.

Ireemclk_

Ben başlamadan önce koymuşlar yemiş hayin balıklar. Şimdi ayrı kapta ama bilmiyorum. Bi şekilde göndermeye çalışacağım :(

yusufsaygin2

Upupup

ayays

Mavi su var mı elinizde akvaryum için olan? Suyuna katmanız gerek ki enfekte olmasın fakat enfeksiyon başlamış gibi gözüküyor.

gokceoztel

geçmiş olsun

sahraxfittiko

yazık geçmiş olsun

Lils

Olay 1 yıl önce olmuş geçmiş olsun yazmaya pek gerek yok. Fark etmediniz sanırım.