Yeni Su Kaplumbağası :)

Misisimi

Selam. Bu tatlı kaplumbağaya hiç iyi bakamamışlar, bana getirdiler. Çok pisti. Akvaryumu temizledim, kendisini fırçaladım, yemek verdim. Bizim kızıl yanaklı Jack&Jones ile anlaşamadılar. Kıyamadım, ayırdım. Farklı cins olduğu için mi acaba? Nasıl alıştırabilirim?

4 CEVAP

Misisimi

Fotoğraflar ters yüklenmiş, profile de yüklüyorum :)

Misisimi

Upp

gokceoztel

ya tatlılıklara bak maşallah :)

Bir süre araya cam koyun. Alışmaları için 1-2 saat camı açın. İkisinide salonunuzdaki(kendi odanızda olabilir) halının uzak iki köşesine bırakın. Anyı cinsiyetse zor olabilir ama farklı ise zaten kendileri yavaşça birbirlerine ilgi ve sevgi duyacaklardır. Yardım edebildiysem ne mutlu kaplumbağa Jack&Jones ve yeni yavrucağa ;D