Orijen Six Fish Kesi Maması Beslenme Kılavuzu ??

Herkese iyi forumlar. Soru şu orijen kedi mamalarının beslenme talimatında günlük kullanım miktarıyla alakalı bi dip not var bilmiyorum kimlerin dikkatini çekti.. 5 aylık olana kadar vücut ağırlığı baz alınarak kilo başına 30gr, 5 aydan sonrası için kilo başına 20gr günlük mama verilmeli diye bi ibare var. Buna göre ben 6 aylık kedime 120 gr dan fazla mama vermem gerek ve bu bana çok fazla bi miktar gibi geliyor. Bilmiyorum bu konuda daha önce fikir belirten oldu mu??

107 CEVAP

Reyyanhan

Tamam kusura bakmadım :) siz bence 100 verin. Bide orijin öyle hapur hupur yenen mama değil . 100 gr zarar vermez ne çok ne az.

Reyyanhan

Bide orijin ı çok yemiyor kediler zaten .. benimkileri n hiç birisi saldırmiyo mesela

Reyyanhan

Orijine dava açmayı dusunmuysn dimi :)

Reyyanhan

Aklımda deli sorular :)

Reyyanhan

Bu lr markası var biliyomusunuz bilmiyorum . Ama onların çok orjinel dış macun lari var. Kutu tamamen yabancı . Tek bir yerinde türkçe yazısı vardı. Ordada lütfen yemeyiniz yazıyordu. Benim buna inanmam 2. Kutuyu aldıktan sonra gerçekleşti . Fıkralarla türkiye işte :) çoğu şeyi amacına uygun kullanmadığımız için.

Reyyanhan

Direk şöyle yaz bence. " adam akıllı yazın şu açıklamaları. "

Havanese_Siri

yazdım

Reyyanhan

Bence almali :)

Reyyanhan

Biz ursaminor dan bekledik siri yazdı :) hadi bakalım hayırlısı .

Havanese_Siri

o da yazsın ama mail atsın ben instagramdan yazdım çünkü

Havanese_Siri

:D ciddiyeti bozmayalım sonra kızıyolar

Havanese_Siri

If i give her 120 grams of orijen 6 fish, this cat will ruin my house. :D

Hava çok iyi :) ama bizim deyimin tam olarak karşılığı değil bence :)

Havanese_Siri

Onlarda yok ki bu anlama gelen deyim :P :D

Reyyanhan

:)