Orijen Six Fish Kesi Maması Beslenme Kılavuzu ??

Herkese iyi forumlar. Soru şu orijen kedi mamalarının beslenme talimatında günlük kullanım miktarıyla alakalı bi dip not var bilmiyorum kimlerin dikkatini çekti.. 5 aylık olana kadar vücut ağırlığı baz alınarak kilo başına 30gr, 5 aydan sonrası için kilo başına 20gr günlük mama verilmeli diye bi ibare var. Buna göre ben 6 aylık kedime 120 gr dan fazla mama vermem gerek ve bu bana çok fazla bi miktar gibi geliyor. Bilmiyorum bu konuda daha önce fikir belirten oldu mu??

107 CEVAP

patili

burda ne olmuş :)) 8 sayfayı okuyamadım bi özet geçin

ursaminor

mektuba cevap gelmedi mi? :D

Cotontzu_Siri

Gelmedi daha :/

Reyyanhan

Kara tren gecikirrrrr belki hiç gelmez dağlarda salınır da halimi görmez kan dolar yüreğim göz yaşım dinmez :) nedense içimden geldi .

Cotontzu_Siri

Tam yerinde oldu :)

Cotontzu_Siri

Bu soruyu en fazla cevaplanan soru yapacağız gibi görünüyor. Şu anda 2. :D

Reyyanhan

Çoğu cevap değil ama :) orijen üstüne çok konuşulan mama her yerde. Cevap gelirse firma dan herkes aydınlanacak

ursaminor

şarkı bile söylemişsin Reyhan sonra da çoğu cevap değil diyorsun :D
Aslında bu Amerika-Kanada orijinli firmalar bu kadar bekletmezler yanıt için yahu...

Cotontzu_Siri

Aynen. Çok yoğun olduklarını düşünüyorum, ondan cevap veremiyorlardır. Yurtdışında daha ucuz ve popüler mamalar acana ve orijen. İkisi de aynı firmanın olunca bütün sorularla ilgilenmek kolay olmasa gerek.

ursaminor

Uymaları gereken kalite güvence standartları var ama ve bunlar müşteri memnuniyeti ve şeffaflık konularında çok sıkı standartlar.
Ignore edemezler :D

ursaminor

https://www.orijen.ca/contact/
burada mesaj bölümünde ayrı kutu çıkıyor e-mail filan doldurmalı afili afili böyle :D
keşke buradan dürtükleseydin :D

ursaminor

Belki Gökhan Bey de maille yazmıştır. Bir daha yazmayalım da adamlar aynı soru gelip duruyor demesin :D

Cotontzu_Siri

Sözlüğü açtıysan aradığın kelimeyi bulmadan kapatmayacaksın. Yazdım kısacası :D

Cotontzu_Siri

Söylemeyi unuttum, 3 iş günü içerisinde cevap vereceklermiş.

ursaminor

şahsen benim üzerimden tren gibi geçti 3 gün :D
şahidim yani