Kaplumbağa Borudan Nasıl Çıkarılır Acil

Zeeelis

Merhaba arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var az önce komşumuz görmüş çocuklar bir boruya kaplumbağa sokmuşlar hayvan nefessiz kalacak onu nasıl kurtarabiliriz geri geri yürüyebilir mi kaplumbağalar yem falan koysak çıkar mı direkt itfaiyeyi mi arayalım?? :(

4 CEVAP

Pofupof

15 gün önce pimaş borusundan martı yavrusu çıkardık biz de. Tesisatçı geldi 1 dakika sürdü boruyu bağlantı yerinden açıp hayvancağızı çıkarması

Zeeelis

Teşekkür ederim cevabınız için ya işin kötüsü gider borusu gibi toprağın altında kalan çelik bir boru sanırım itfaiye çağıracağız

Pofupof

Rica ederim. Bu durumda dediğiniz gibi itfaiye mantıklı sanırım

Pofupof

Rica ederim. Bu durumda dediğiniz gibi itfaiye mantıklı sanırım