Kedim Yeni Kumuna Alışır Mi ?

Benim1kedimvar

Kedime daha önce kullanmadığı bir kum aldim mama alistirmasi yapar gibi mi kum alistirmaliyim?

6 CEVAP

KedimVar

Ben de sıkıntı yaşamadım. Kum markası da değiştirdim, kum çeşidi de değiştirdim, parfümlüden parfümsüze de geçtim, kum kabını da değiştirdim. Hiçbir sorun yaşamadım.

cady63

Merak etmeyin Tuvaletini yaptığı kap değişmediği sürece ( ki oda sorun olmuyor ) her türlü kuma yapıyorlar Ben silikonluları tercih ediyorum Çünkü topaklaşanlar ayaklarına yapışıp onları rahatsız edebiliyor.

Cotontzu_Siri

Silikon kullanmayın. Patilerine zarar veriyor ve doğalarına aykırı. Kimyasal olduğu için zararlı ve çok kaliteli olmadığı sürece hiç hijyenik değil. Kalın ever clean less trail deneyebilirsiniz, patiye yapışmıyor.

Cotontzu_Siri

Direkt geçebilirsiniz. Kokusu farklıysa ve başka yere yaparsa bir kete patisini yeni kuma sürtün ve koklatın yeter.

Zeytinlicorek

Ben daha önce silikadan bentonite, kokuludan kokusuza direk geçtim ama bir sorun yaşamadım, hemen alıştı.

SelinTuksal

ben de değiştirdiğimde sıkıntı yaşamadım. sabunlu kumdan lavanta kokuluya geçiş yaptım.