Bu Kadar Tuvalet Fazla Mi?

Zeynooo

Kedim 5. Ayına girmek üzere günde iki kere kaka yapiyir ve 5 defa da çişini sizce fazla mi ? Endişe etmem gerekir mi?

6 CEVAP

martha

normal

Aysenurbsgn

Tuvaleti ishal değilse sıkıntı olacağını sanmam. Bizim kedimiz az şu içmesine rağmen günde 3 kere kadar yapıyor. Sizinki çok içiyorsa fazla yapması normal. Bir de eğer normalden fazla mama veriyorsanız da çok yapabilir. Veterinerinize ne kadar mama vermeniz geektiğinizi danışın isterseniz, obezlik gibi bir sorunla karşılaşmasın ileride.

Denizzzzzz

Gayet normal zaten bir veya iki kez kaka yapıyorlar su içme miktarına görede çiş yapıyorlar isalide yoksa sıkıntı yok :)

Tbusratoptas

Benim kızım sureklı su ictiginden bizimkine göre gayet normal merak etmeyın

Zeynooo

Aysenurbsgn suyu fazla tüketiyor . Kakasi normal ishal degil yani .

Aysenurbsgn

Sorun yaratmaz o halde