Sizce Nasıl ?

MiaDamlaa

Bu oyuncağı alan varmı nasıl bir şey almak istiyorum da yüksekligi felan kolayca düşebilen bir şey mi otomatik oyuncak istiyordum bunu buldum. Peki başka otomatik oyuncak önerisi ? Bu iyise bunu alacağım

5 CEVAP

Mariana

Ben aldım ama kedim sevmedi oynamadı hiç bakmıyor bile öyle süs gibi duruyor :)

mehmetkaplan

1 hafta önce aldım, baya oynuyor yere düşürüyor hatta. biraz daha yüksek olsa daha iyi olurdu hem kedi için pek sağlam bir oyuncak değil bence dönmesini sağlayan tel hemen hasarlanıyor bence alma.

ilknrdaisy

Ömrü 3 saat sürdü :D

MiaDamlaa

Hahahah :Dd

MiaDamlaa

Varmı bundan başka otomatik ?