Prochoice

Prochoice kedi mamalari hakkinda ne dusunuyorsunuz kullanan var mi goruslerinizi yazar misiniz bonacibodan daha iyi midir?mesela proplandan gibi mamalardan filan iyi mi?

7 CEVAP

kedilikizzz

proplan ile prochoice aynı çizgide değerlendirilecek mamalar değiller. Proplan daha kaliteli bir mama.

eltarcin

Pro Plan alacağıma Pro Choice alırım daha iyi.Onu genellikle sokak kedilerine alıyorum kitten pro 38 ini severek yiyorlar.Fiyatı da uygun ama ev kediniz için daha kaliteli birşeyler alabilirsiniz.

Cotontzu_Siri

Fiyatına göre fena değil. Bonacibo'nun kuzulu versiyonu. ProPlan'dan çok daha iyi.

batuhantopcu

Pro serilerinin tamamı yerli ve içerik olarak tatmin edici. Tahılsız serisi Almanyadan geliyor.

Bir sure de uygun fiyatli mamalar kullanmak istiyorum acikcasi n&d dusuk tahilliyi en uygun hangi siteden alabilirim cok pahali geliyor bana buyuk boyda almak istemiyorum aromasi gider diye o yuzden,prochoice mi kullansam bir sure diye dusundum

Yani az kilo alinca pahali oluyor fazla alinca uygun fiyatli oluyor ama ben kucuk paketler alma taraftariyim aromasi gitmiyor boylece hangi siteden uygun fiyata alabilirim?

Nd dusuk tahilli ya da tahilsizi?